Pronájem zařízeného bytu 2+1 v Ostravě - Hrabůvce za 8000 Kč měsíčně + poplatek za TV a internet. Vratná kauce 20000 Kč.


Nabízím dlouhodobý pronájem prostorného bytu 2+1 v klidné zóně vnitrobloku v Ostravě - Hrabůvce. Byt je ve 4. podlaží čtyřpodlažního domu, který je po rekonstrukci zahrnující zateplení fasády, výměnu oken a zasklení lodžií.
Byt je částečně zařízený a připraven k nastěhování. Plocha bytu 58m2, za příplatek je k dispozici garáž vhodná pro menší automobil nebo několik motocyklů (6 minut pěšky od domu).

pohled na dum pohled z obyvaciho pokoje pohled z loznice
Vstup do bytu je osazen bezpečnostními dveřmi, z předsíně je vchod do všech místností (žádná místnost není průchozí). Na podlaze je dlažba, stěny jsou obloženy dřevěnými palubkami, jedna stěna je tvořena vestavěnými skříněmi s výklenkem pro pračku.

predsin predsin predsin
Prostorný obývací pokoj s okny orientovanými na jih s lodžií. Podlaha je parketová s kobercem, stěny v kombinaci bílé a červené barvy. Pokoj je vybaven rozkládací pohovkou, konferenčním stolkem, televizní stěnou a PC stolem. Vchod z předsíně do obývacího pokoje je tvořen prosklenými dveřmi ve dřevěném designu.

obyvak obyvak obyvak obyvak
Ložnice má okna na sever s výhledem na oblast zastavěnou rodinnými domy. Podlaha je parketová s kobercem, stěny jsou laděny do dvou odstínů zelené barvy. Vybavena je šatní skříní, velkým zrcadlem na stěně, knihovnou a dvojicí nočních stolků (bez postele). Na okně jsou instalovány moderní japonské panely (místo záclon). Vchod z předsíně do ložnice je tvořen prosklenými dvoukřídlými dveřmi ve dřevěném designu.

loznice loznice loznice
Kuchyň má okno na sever, na podlaze je dlažba, stěny jsou obloženy dřevěnými palubkami. V kuchyni je částečně zděná spíž s dvoukřídlými dveřmi, kuchyňská linka s nerezovým dřezem, plynovou varnou deskou a multifunknční horkovzdušnou troubou s grilem. Je zde mikrovlnná trouba a rozkládací stůl s dvojicí židlí. Chybí lednice.

kuchyn kuchyn
Sociální zařízení je v částečně zděném bytovém jádře. Koupelna s vanou a umyvadlem má stěny v kombinaci bílého obkladu a světle modré barvy. Nad vanou i mimo ni jsou skleněné police. Toaleta má samostatnou místnost, stejně jako koupelna je laděná do modré barvy. Dveře z předsíně do koupelny i na toaletu jsou bez prosklení, v dřevěném designu.

koupelna koupelna toaleta
V případě Vašeho zájmu o pronájem mne neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 776 886 152 nebo na e-mailu lenka.sedlarova(zavináč)gmail.com
(c) Sim 2013